O nas

            Firma rozpoczeła działalność w roku 1995. Już od samego początku prowadziła swoją dzialalność w zakresie szkolenia kierowców oraz prowadzenia pośrednictwa Ubezpieczeń.

           Zasięg działalnośći to przede wszystkim okolice Krakowa położone na północ od granicy miasta oraz teren całego Krakowa. Siedziba firmy są Szyce (6km od Makro jadąc ul.Jasnogórską).

Osobą, która zainicjowała i trzyma to wszystko w ryzach jest Danuta Smagała, kierownik.

Film o nas

 

        Na dzień dzisiejszy zatrudnionych i wspópracujących jest pięć osób. W najbliżyszym czasie planowany jest dalszy rozwój w szczególności w zakresie szkolenia kierowców.

Ponadto firma czynnie uczestniczy w lokalnych akcjach charytatywnych, sponsoringu za co dostała wyróżnienie "wielki i przedsiębiorczy" od lokalnych władz.

        Od 2008 załoga kierowca:Jerzy Smagała pilot: Łukasz Smagała reprezentuje ośrodek Auto-Fart na zawodach KJS oraz innych amatorskich rajdach samochodowych.  W 2011 roku zadebiutowaliśmy w Rajdach PZM w cyklu RSMŚL W Roku 2014 załoga Smagała/Giergiel wywalczyła tytuł II-vice Mistrza w klasie PPC.

        Nasz ośrodek należy do Małopolskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Kształcących Kierowców. Certyfikat członkowski:

certyfikat

                       Ośrodek Auto-Fart zajmuje sie także doskonaleniem techniki jazdy wspópracując z SJMK ,SafeDrive Polska, WSU,KSI. W ramach wspópracy z wyżej wymienionymi partnerami instruktorzy Autofart prowadzą zajęcia z doskonalenia techniki ofensywnej, defensywnej. Autofart tworzy także zajęcia dla szkół ponad licealnych z teamtyki prawa ruchu drogowego. Jesteśmy podmiotem, który uczestniczył w Unijnym projekcie 50+ mający na celu poprawę bezpieczeństwa dla osób aktywnych po 50.