Opel Adam S – nowość w Autofart

Od grudnia 2020 w Naszej szkoli mamy nowy pojazd szkoleniowy, ma którym będzie można zdawać także EGZAMIN PAŃSTWOWY W WORD.

Opel Adam S, to przede wszystkim bardzo kompaktowy samochód. Tylko 3,7 metra długości. Świetnie się nim manewruje i jest doskonała widoczność. Ponadto to nie jest zwykła wersja Adama. S – Sport. Silnik 1,4 Turbo generuje bardzo dużo mocy. Ktoś by zapytał, ale po co taka moc dla kogoś kto zdaje egzamin. Dzięki dużej mocy i bardzo ładnej charakterystyki silnika, dużo łatwiej się samochodem rusza, jest bardziej elastyczny. W skrócie – Łatwiej!!! Dlatego już dziś zapraszamy wszystkich na kurs z opcją podstawiania na egzamin w promocyjnej cenie 2275zł.

Szkolenia na ODTJ w ramach kursu na prawo jazdy

Od maja 2020 współpracując z ODTJ Motopark Kraków, Nasi kursanci w ramach kursów na prawo jazdy kat. A i B mają możliwość odbyć godzinę zajęcia na profesjonalnym obiekcie zawierającym zamknięty tor jazdy, płyty poślizgowe. Zajęcia odbywają się na pojazdach OSK Autofart. 

Kurs w ferie 28.01.2020

Ferie w Małopolsce już wkrótce. My też czekamy na opady śniegu. Nie ma nic lepszego niż zacząć swoją przygodę z motoryzacją w zimowej aurze. ❄️❄️❄️
Dlatego już dziś zapraszamy na kurs na prawo jazdy w ferie zimowe, które rozpoczynamy 28.01.2020 o godzinie 17.🚗🚗🚗🚗

Nasz instruktor Vice Mistrzem Polski w Rajdach Samochodowych

W sezonie 2019 załoga Smagała/Miklaszewski zdobywają tytuł vice mistrzowski w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski w klasie HR4. Tym samym Jurek jest chyba jedynym instruktorem nauki jazdy w Polsce, który sięgnął po tytuł w najwyższej lidze w rajdach samochodowych w Polsce.

I20 od lisopada 2018

48083592 2102006723195766 8868527237633146880 n

 

W krakowskim MORD zmieniają się samochody egzaminacyjne. Dlatego u Nas też pojawia sie nowy pojazd szkoleniowy.

Rajd Ślaski 2018

Za nami Rajd Ślaska, który nie był znowu zbyt szczęśliwy dla Nas pod kątem sprzętu. Mimo naprawdę dobrego tempa musieliśmy skapitulować po 5 OS z powodu……….. odpadniętego baku.🙂. Ale zanim to nastąpiło nie obyło się bez emocji i różnych przygód. Głównym sprawcą były źle dobrane opony na tył i problemy z hamulcami. Na onbordzie poniżej można się temu przyglądnąć.
Dziękuje wszystkim zaangażowanym w Nas start (Konrad Giergiel, Dante Cinque Junior, Jacek Kecaj Patecki,Tomek) i obiecuje na Rzeszowskim zrobić wszystko aby wynik na mecie się pokazał.

{youtube}YiHYt45G7jo{/youtube}

Rajd Dolnoslaski 2018

Za nami Rajd Dolnośląski. Trzy bardzo ciężkie, emocjonujące dni. Rajd okazał się bardzo wymagający pod każdym względem. Już samo piątkowe zapoznanie od 8.30 do 19 dało Nam sygnał, że nie będzie łatwo. Sobota dwie pętle, przejeżdżamy z przygodami. Na pierwszej brak hamulca na dohamowaniu z 165km/h i efekt : spotkanie z szykaną i lekka obcierka z drzewem. Na drugiej padło wspomaganie kierownicy. Do 23 chłopkami : Jacek Kecaj Patecki i Marcin Jaromin walczyli na serwisie z Honda. W efekcie 1 pętle kończymy na 5 miejscu w HRSMP i 3 w K6 . Kolejny dzień zaczynamy od os. Duszniki Arena. Odcinek kończymy bez ładowania. Pasek alternatora spadł. Tym sposobem przez usterki kończymy 52 Rajd Dolnośląski. Mimo wszystko przejechaliśmy 90km os w bardzo dobrym tempem.

{youtube}5OWykABqZYU{/youtube}

Rajd Świdnicki 2018

Czas podsumować Nasze zmagania na Rajdzie Świdnickim. Był to Nasz debiut na odcinkach Mistrzostw Polski. Bardzo duże wyzwanie logistyczne, sprzętowe, fizyczne i finansowe. Udało się dojechać do mety na bardzo dobrej pozycji nie tylko dzięki niesamowitej pracy Konrad Giergiel (pilotaż tego rodzaju odcinków to nie lada wyzwanie), ale wielu innych osób zaangażowanych w Nasz start.
Za przygotowanie samochodów zadbali Konrad Bukowski i Jacek Kecaj Patecki.
Serwis na miejscu i transport to Jacek, Marcin Jaromin , Kamil Krokosz.
Namiejscu nie zabrakło osób wspierających Nas dobra radą 😉 (na oglądane przyjechała spora grupa z krk.)
Zosia Ber i Karolina Giergiel mają tutaj nieopisany wkład , że akceptuja Nasze pasję 🙂
Dzięki wszystkim !!

{youtube}pjo1yPtrGOA{/youtube}

 

Szilveszter Rallye 2017

 

 

Po dwóch tygodniach przyszedł czas na podsumowanie tegorocznej rundy Szilveszter Rallye 2017. Mając bagaż doświadczeń z tamtego roku tempo jakie narzuciliśmy było zdecydowanie szybsze jak w poprzedniej rundzie. Pierwszy dzień kończymy na wysokim 10 w klasie (32 klasyfikowanych), 54 w generalce (230 sklasyfikowanych) i jako 3 załoga z Polski. Drugi dzień to jeszcze lepsze czasy, aż do momentu, kiedy na ostatnim odcinku dwa kilometry przed metą silnik niestety odmówił posłuszeństwa. Musieliśmy się wycofać. Mimo tego start uznajemy za udany, bardzo dużo jeżdżenia po legendarnym torze Hungaroring i niesamowita atmosfera. Za rok pewnie tam wrócimy. Jeszcze kilka słów o ekipie, która z nami pojechała. W tym roku pojechała z nami Nasza podopieczna, która debiutując w tego rodzaju imprezie dojeżdża i zajmuje bardzo dobą lokatę. Gratulujemy Magdalena Dróżdż, Grzegorz Gajda
Na koniec podziękowania:
– dla Konrad Giergiel
Mateusz Karzynsky, który pomagał nam na miejscu, prowadził relacje i trzymał na duchu

Radek Zawal za gościnę i wsparcie,
Auto-Fart , swiezowyciskaj.pl – dystrybutor Citrocasa w Polsce, Admiral Tax Akademia Przyszłego Kierowcy Rajdowego, mototrends.pl .

Poniżej, krótkie podsumowanie :

{youtube}l5pIxi82k5M{/youtube}